כששושו החמוד הגיע למדור גלריה בעיתון הארץ

"קשה לקבוע אם הילד הנראה מציץ מאחורי הדלת על עטיפת הספר "המשפחות של שושו" פותח אותה מתוך ביתו ומזמין את הקוראים להיכנס, או שההיפך הוא הנכון, והילד פותח את הדלת ומנסה להיכנס אל ביתם של מי שמחזיקים את הספר, למשל אל הבית שלכם. התשובה היא ככל הנראה גם וגם. הספר "המשפחות של שושו", שנכתב בידי ענת ג'ורג'י ואויר על ידי שחר לבוביץ', מנסה לפתוח צוהר אל הרב-גוניות של מושג המשפחה. קהל היעד המוצהר הוא ילדי הגן, אך לא אחת מתברר שדווקא אלה ליברלים למדי (או אדישים) בכל הנוגע להגדרת "המשפחה הגרעינית". דוד רפ, מדור גלריה, "הארץ"

מתוך ביקורת בבלוג סופרים על ספרים לאמהות יחידניות - מסמיקים מהתרגשות

"הספר – אוצר קטן, הוא סיפור מסע של יעל, אשה שנמצאת בחיפוש אחר האושר ומגלה אותו בסופו של דבר בתוכה – בבייצית שהופכת בעזרת בנק הזרע לתינוק מקסים. זהו ספר מלא שמחה ואהבה, ללא כל התנצלות, על בחירה בהורות יחידנית. הספר מעולה כספר שיספר לילד כיצד בא לעולם. אבל, הוא גם ספר שייתן השראה לנשים הנמצאות בתחילתו או במהלך התהליך של הורות יחידנית".

גם במאקו ממליצים

אוצר קטן הוא אחד הספרים המומלצים על ידי פסיכולוגים ואנשי חינוך, וגם במאקו נתנו לו כבוד:

"יעל מתעוררת בבוקר ומגלה שלמרות כל מי ומה שיש לה עדיין חסר לה משהו - אוצר כלשהו שהיא לא יודעת מהו. היא הולכת לחפש את האוצר הזה במכולת, בחנות הממתקים ובחנות המזכרות ורק כשהיא מגיעה למגרש המשחקים ורואה את הילדים משהו בתוכה קורא לה. ספר שמיועד לילדים קצת יותר גדולים כי מתוארים בו גם הניסיונות הכושלים להרות".

Please reload